Global Ukraine News

Українські мультфільми покажуть на міжнародному кінофестивалі

В Одесі стартував третій Міжнародний дитячий кінофестиваль Next. Фест триватиме три дні, за цей час дітвора побачить професійні стрічки, 100 українських мультфільмів, які не вийшли в широкий прокат, а також 20 аматорських фільмів, знятих молодими режисерами. Про це пише «Сегодня».

У понеділок на урочистому відкритті зібралося 1270 дітей, серед яких були маленькі представники 46 інтернатів області, а також діти з багатодітних сімей і переселенці з Донбасу. У холі Театру музкомедії дітлахів розважали аніматори та ростові ляльки, а на сцені перед юними глядачами виступив музикант Олег Скрипка. Відкрив конкурсний день анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» про 12-річного хлопчика, якому належить перемогти Змія і врятувати світ. Серед представлених стрічок — фільм «Жовтий автобус». Його зняли діти, які живуть у зоні бойових дій.

Читайте за темою: Docudays UA покажуть фільми в Німеччині

Оцінювати стрічки буде експертне журі, яке складається з дорослих професіоналів та дитячого журі. В склад дитячого журі увійшли 12 учнів кіношкіл з усієї України. Найменшому експерту всього 5 років.

Коментарі закріті