Global Ukraine News

Як українці Гонконгу святкували Різдво (фоторепортаж)

Зимові свята українці здавна святкують з гарними традиціями, відповідними стравами, колядками. Та дотримуються народних звичаїв не лише українці, які проживають в Україні, але й ті співвітчизники, які проживають в інших країнах. Українці Гонконгу не стали винятком і 6 січня зібралися усією громадою на святкування Різдва Христового.

Понад 40 українців як з Гонконгу, так і з Шанхаю та Шенженю, українці з діаспори, зокрема з Австралії та Канади, які зараз проживають у Гонконгу, зібралися разом, співали та колядували, святкували Різдво та 16-річчя ресторану української кухні «Іван Козак», який відомий своїми смачними стравами та колоритним інтер’єром.

«Гонконгська громада дуже різноманітна: є українці з Криму, Києва, Дніпра, Харкова, Вінниці, з Західної та Східної України, з діаспор Австралії та Канади, деякі в Гонконгу – більше 16 років та є й ті, що переїхали тиждень тому. Їли бобальки (кутя), керичун (різдвяний хліб), кремзлики (деруни з цибулею та грибами), овочеві голубці (з гречкою), мочанку (різдвяний соус), рибу (руслики). Ми колядували багато. Дуже по сімейному було! Як в справжній родині!», – ділиться враженнями Катерина Кардаш, активістка української громади у Гонконзі.

Читати за темою: Вірші Ліни Костенко зачитали у Гонконгу

Привітала українців і Консул Лілія Самойлова: «Всю українську родину Гонконгу щиро вітаю з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Нехай здійсняться мрії кожного українця в найвіддалених куточках Планети. Шануймося, гуртуймося у цей Святий для нас вечір. Христос рождається!». GU

 

Поділитись

Коментарі закріті