Global Ukraine News

20 квітня в Києві розпочне роботу II Український інфраструктурний форум

20 квітня 2017 року у Києві відбудеться II «Український інфраструктурний форум» – найбільший форум в Україні з фокусом на залучення інвестицій в інфраструктурний сектор. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, під патронатом Міністерства інфраструктури України. Партнери – PWC, Інститут проектування інфраструктури транспорту (ІПІТ), Lemtrans, EKTA, Drone.UA. Поштово-логістичний партнер – Укрпошта, офіційний перевізник – Turkish Airlines, інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

Форум вже вдруге стане найбільшим заходом в Україні, зосередженим на інвестиційних можливостях локального ринку інфраструктури та об’єднає впливових гравців індустрії, українських виробників та міжнародних інвесторів, профільні асоціації, посольства іноземних держав та провідні медіа для обговорення наявної ситуації та перспектив розвитку сектору. Мета Форуму – привернути увагу міжнародних та національних інвесторів до потенціалу транспортної системи України для залучення іноземних інвестицій у сектор.

Читайте за темою: 23 березня у Києві пройшов II Український газовий інвестиційний форум

Актуальність конференції зумовлена постійним розвитком і зростанням інфраструктурного ринку України, серед основних тем заходу – останні тенденції та нові ідеї розвитку сектору, основні реформи та досягнення сектору, тренди у повітряному, водному, залізничному та автомобільному транспорті, інновації, досвід європейських країн у реформуванні та фінансуванні інфраструктурної галузі, можливості залучення інвестицій у сектор та ін.

Учасники матимуть унікальну можливість розширити кордони міжнародного партнерства завдяки особистим зустрічам з потенційними інституційними і приватними інвесторами, обміну ідеями та досвідом протягом усього Форуму, а також матимуть змогу поспілкуватися з колегами в ході офіційних і неофіційних частин заходу.

Серед почесних доповідачів: Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України; Юрій Гусєв, Радник Міністра інфраструктури України; Лідер PPP Development Office in Infrastructure SP3ILNO; Партнер, EasyBusiness; Марія Барабаш, Президент, A7 GROUP; Олексій Вадатурський, Генеральний директор, Нібулон; Ярослав Дубневич, Голова Комітету з питань транспорту, Верховна Рада України; Дінчер Саїджи, Генеральний директор представництва в Києві, Turkish Airlines; Анна Дерев’янко, Виконавчий директор, Європейська бізнес асоціація та багато інших.

Читайте за темою: Інвестиційний і торговельний потенціал України буде представлено 2-14 березня 2017 року у Північній Америці

Порядок денний і додаткову інформацію про партнерів та спікерів, умови участі можна знайти на сайті: www.a7conf.com/infra17

Місце проведення: InterContinental Kyiv (вул. В.Житомирська, 2А). Акредитація ЗМІ за тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, [email protected] (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська)

Поділитись

Коментарі закріті