Global Ukraine News

У квітні в Одесі відкриється соціальний ресторан

4City – це ресторан, бар, коворкінг і лекторій, який 30 квітня відкриється в центрі Одеси. Його засновниками стануть 300 осіб, кожен з яких виділить по 1000 у.о. Закладом буде керувати професійний ресторатор, і 70% від прибутку буде йти на реалізацію соціальних проектів з розвитку Одеси.

На даному етапі уже доєдналися 186 засновників. Засновники прагнуть створити міський ресторан для максимально широкої аудиторії, а прибуток буде спрямований на благодійність та соціальні проекти. Заклад матиме чотири напрямки кухні та take away, а також зону для лекторію та різних заходів. Загалом він буде розрахований на 90-1320 місць.

Читайте за темою: У Києві стартувала кампанія громадського ресторану Urban Space 500

Ресторан відкриється на вулиці Канатній, 27/1. У 1898 році тут розташовувалася водолікарня докторів Рабиновича і Ясинівського. Довгий час приміщення перебували в занепаді і будівля була у занедбаному стані.

Ініціатори та організатори проекту – платформа соціальних проектів Моє Місто і креативний IT-простір для навчання і розвитку бізнесу IQ Space.

Надалі число засновників буде збільшуватися – будь-який охочий може ним стати, проте «за» або «проти» кандидата голосуватимуть інші засновники. Варто відзначити, що всі засновники не отримують ніякого прибутку, але можуть впливати на зміну ресторатора і вибір проекту, на який витратять гроші. Всі рішення здійснюються шляхом голосування щоквартально. Інформація про грантовий проект, на який витратять гроші, як і сума зібраних коштів, буде вказана на офіційному сайті закладу і в самому ресторані. GU

Поділитись

Коментарі закріті