Global Ukraine News

Українська громада Гуанчжоу запрошує взяти участь у Великодньому флешмобі

Великдень – одне з найочікуваних та улюблених свят українців, навіть якщо вони знаходяться далеко від рідного дому. Відтак українська громада у місті Гуанчжоу (Китай) започаткувала креативний та оригінальний Великодній флешмоб. Про це йдеться на сайті Hromada.

Читайте за темою: Українська «Hromada» провела робочу зустріч з консулом України в місті Гуанчжоу (Китай)

«Незабаром Великдень! Напередодні цього свята ми вирішили провести невеличкий флешмоб. Звісно всі знають, що одним із символів Великодня є писанки та крашанки – яйця, розписані або розфарбовані в різні кольори. Це – символ національної ідентичності, який присутній в українській культурі протягом багатьох сторіч і має не менш велике значення, ніж традиційна вишиванка. Відповідно до технології нанесення зображення чи орнаменту, такі яйця називаються: писанки, крашанки, драпанки, крапанки тощо. У багатьох візерунках та орнаментах присутні символи, які дійшли до нас ще з дохристиянських часів. Невеличким колективом Hromada ми вирішили продовжити та примножити цю традицію, навіть адаптувати її до сучасності. Можливо, ви вже бачили як дизайнери малюють ескізи різноманітних суконь, а потім з цих малюнків виготовляють трафарети. Якщо такий трафарет накласти на будь-який фон, то сукня міняє колір і набуває оригінального вигляду. Ми вирішили використати цю ідею, саме так з’явились «фотанки»», – йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: Українська “Hromada” у Гуанчжоу відсвяткувала свій другий день народження

Організатори запрошують усіх охочих приєднуватись до флешмобу. Свої «фотанки» можна викладати в інтернет-мережі та в групах Hromada, використовуючи хештеги #фотанка #photanka #fotanka #hromada. GU

Поділитись

Коментарі закріті