Global Ukraine News

Британська газета The Guardian присвятила статтю Джамалі

Прості англійці, що переглянули кліп української співачки Джамали, який вона презентувала для виступу на Національному відборі до пісенного конкурсу «Євробачення-2016», були вражені її щирістю, емоційністю, патріотизмом. Потужний меседж українки відмітили й музичні фахівці.

Тому одна з центральних газет країни – The Guardian – присвятила матеріал Джамалі та її виступу на відбірковому турі до міжнародного пісенного конкурсу.

У матеріалі зазначається, що пісня «1944» розповідає про депортацію татар в період Другої світової війни. При цьому наголошується, що представники кримськотатарського народу, які перебувають у Криму, не змогли взяти участь в голосуванні через російську анексію 2014 року.

Читати за темою: Відкрити світові нову Україну: формули успіху сучасних українських музикантів

«Я знаю, що багато хто з моїх шанувальників перебуває в Криму. Багато людей писали мені, що вони будуть відправляти повідомлення так чи інакше, тому що вони підтримують мене. Кажу їм, що вони витрачають свої гроші і їхні голоси не враховуються, але вони говорять мені, що вони все одно відправляють їх», – цитує слова Джамали видання.

Нагадаємо, під час смс-голосування у першому півфіналі Національного відбору до пісенного конкурсу «Євробачення-2016» українська співачка з Криму отримала найбільшу кількість голосів на свою підтримку – майже 160 тисяч українців віддали їй перевагу. Джамала також отримала найвищу оцінку і в голосуванні суддів – 9 балів. В кінцевому результаті співачка набрала 18 балів, суттєво випередивши інших претендентів.

Поділитись

Коментарі закріті