Global Ukraine News

Українська молодь в Португалії зустрілась з Послом України

21 квітня вперше відбулась зустріч-знайомство української молоді в Португалії з Послом України Інною Огнівець. Зустріч пройшла у приміщенні Культурно-інформаційного центру, що діє при Посольстві України в Португалії. Ініціатором зустрічі виступила пані Посол Інна Огнівець.

Метою зустрічі було обговорення спільних проектів та обмін думками. Розмова відбувалась у форматі круглого стола. Пані Посол цікавилась проектами в галузі культурної дипломатії, також запропонувала свою консультативну допомогу та інформаційну підтримку та нaдала кілька порад.

«Цікавилась кожним – звідки, чим займаємось в Португалії, які проекти вже реалізували і які плануємо. Підказала кілька митців серед українців Португалії, яких можна було б запросити з виступом на наші культурні заходи. Наприкінці подякувала за нашу небайдужість і патріотизм та запросила зустрічатись частіше в такому складі», – коментує зустріч Тетяна Франчук співзасновник Спільноти української молоді в Португалії.

Читати за темою: Українського цвіту – по всьому світу: як українці Керетаро (Мексика) беруть участь в Фестивалі країн світу

Така ініціатива Посла України в Португалії є гарним прикладом небайдужості та взаємодії Посольства з українськими громадянами на найвищому рівні. GU

Поділитись

Коментарі закріті