Global Ukraine News

Святкування Дня Незалежності України в Дубаї (ОАЕ)

Українська громада в Дубаї креативно відсвяткувала День Незалежності, зібравшись на спільний відпочинок на яхті. Загалом, на заході були присутні близько 80-ти осіб. Атмосфера під час святкування була надзвичайно позитивною, учасники спілкувалися, брали участь в різних конкурсах, які підготували організатори.

«Ідея та організація свята належить мені, а розробка конкурсів, музики та ведення вечора нашому активісту на ім’я Марсель», – розповідає Андрій Солонін, активіст української громади в Дубаї.

Вперше такий захід був організований три роки тому, розповідає пан Андрій, громада тоді лише починала формуватися, а причиною для цього стала війна – українці збирали кошти для волонтерів та військових, купляли необхідне обладнання, одяг, білизну, медикаменти, тощо. «Будучи 24 години на добу у стресовому стані, не знаючи, яких новин очікувати завтра, почуваєш себе деморалізованим, тому я захотів зробити друзям та собі свято, відволіктись трохи. І ще мені здалося, що це буде більш-менш відрізнятися від звичних гулянок на День Незалежності», – пояснює організатор.

Читайте за темою: Увага! Конкурс від Global Ukraine News «Україні 25 – молода, незалежна, креативна та глобальна!!!»

Атмосфера під час святкування була традиційно дуже теплою. Почалося все з виконання Гімну України та вшанування хвилиною мовчання тих, хто загинув за Україну. Після чого відбулося саме святкування з піснями та запальними танцями, смачними частуваннями.

А ще святкування мало й нотки романтичності: «Вважаю,  що найяскравішою, особисто на мене, була історія двох людей, – ділиться подробицями пан Андрій. – Козак Тарас зустрів свою майбутню наречену Світлану на моєму другому човнику, а ось зовсім недавно вони вже були запрошені як пара. Щодо планів на майбутнє  – однозначно, ми будемо організовувати такі святкування й надалі». GU

Поділитись

Коментарі закріті