Global Ukraine News

Український культурно-освітній центр «Світлиця» навчив португальців ярмаркувати по-українськи

Нещодавно у місті Касень (Португалія) в українському культурно-освітньому центрі «Світлиця» відбулося чергове свято – «Осінній ярмарок». Захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, за словами організаторів, на ярмарок завітали не лише українці, але й португальські гості.

«Організувати «Осінній ярмарок» запропонувала наша Тетяна Богданівна Душук, вчитель початкових класів та музичний керівник. Вона знайшла сценарій, підібрала пісні, підготувала дітей. Тетяні Богданівні допомагала хореограф Олександра Русланівна Козубенко, яка підготувала танцювальну частину. Але до свята долучилися і інші вчителі, які брали участь у сценках. Також велика допомога була з боку батьків наших діток», – розповідає директор культурно-освітнього центру «Світлиця» Любов Піхо.

Читайте за темою: «За жодне заняття я не заплатила, оплата вчителеві за «шефство» над іноземним учнем передбачена державним бюджетом!», – український досвід освіти в Португалії

Організатори підготували дуже веселий сценарій, також розважали гостей співом і танцями. Танцювали запальну польку, найменші закружляли у танку із парасольками, на свято завітали запальні цигани і веселі кумасі.

Португальських гостей неабияк здивувала та приємно вразила дегустація українських традиційних страв. А пригощали ярмаркарів варениками з капустою, з картоплею, з вишнями, голубцями з м’ясом, котлетами, картопляними зразами зі сметаною. Також було багато солодкої випічки: пампушки, тортики, тістечка.

Читайте за темою: «Світлиця» – український культурно-освітній центр у Португалії

«Для нас, як для організаторів, найважливішим було побачити, що гостям свято сподобалося. Батьки були в захваті. Приємно також, що португальці цікавляться українською культурою. А ще ми дуже раді, що мали змогу долучитися до доброї справи: гроші, зароблені на ярмарку, були передані присутньому на святі о. Бернарду із УГКЦ, який передав їх в Україну на лікування пораненому бійцю із зони АТО. Ми вдячні нашим батькам і гостям ярмарку, що не залишаються байдужими», – зазначають організатори свята, активісти культурно-освітнього центру «Світлиця». GU

Поділитись

Коментарі закріті