Global Ukraine News

Українська хіпста-бабуся підкорює соцмережі

Українська хіпста-бабуся Степанида Цвіт носить піджак з леопардовим принтом, фарбує волосся у фіолетовий і робить селфі зі своїм фітнес-тренером. Розповідає Українська Правда.

Попри те, що профіль бабусі в Instagram існує всього 10 днів, за нею стежать більше 1200 користувачів. «Камєнтів боятись – інстаграм не вести», – вважає жінка.

Читайте за темою: Талановита українка візьме участь в голлівудській олімпіаді мистецтв

Степаниду Цвіт насправді звуть Алла Рогозіна. Жінка має диплом юриста і все життя разом із чоловіком пропрацювала у магазині будматеріалів. На запитання про те, скільки їй років, відповідає – 25, тому що не важливо скільки в паспорті, має значення, скільки в душі. Степанида Цвіт ходить на шопінг, готова витратити на пару черевиків всю річну пенсію і качає сідниці, як у Кім Кардашян. Вона ходить на суші, працює у хабах, колекціонує окуляри, а найкращим способом провести недільний ранок вважає тренування.

Читайте за темою: Український фотограф став переможцем міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth 2016

«Мама такою була завжди. У натовпі на неї одразу звертають увагу, а жінки її віку так дивляться – добре, що не крутять пальцем біля скроні», – розповідає донька інстаграмної бабусі Надія.

Також Степанида захоплюється вишиванням і в’язанням, займається медитацією і вивчає методики духовного розвитку.

Поділитись

Коментарі закріті