Global Ukraine News

Українську сцену для Євробачення спроектує іменитий дизайнер

Флоріан Відер (Florian Wieder) став дизайнером сцени Євробачення, яке навесні 2017 проходитиме в столиці України. Це – вже четверта сцена, яку він розроблятиме для міжнародного пісенного конкурсу. У портфоліо Флоріана Відера – сцени Євробачення у Дюссельдорфі, Баку та Відні, а також такі проекти, як талант-шоу «Х-Фактор» у Великій Британії та США і «MTV Video Music Awards».

«Я обожнюю ідею, яка лежить в основі Євробачення. Так багато різних країн і культур збираються, щоб відсвяткувати разом цю подію. Це мене дійсно вражає, – розповів Флоріан. – Пісенний конкурс є одним із найбільш неймовірних проектів у моїй кар’єрі. Подібних йому є лише кілька в світі. Отож для мене це є честь – стати дизайнером сцени для шоу, що відбудеться у Києві».

Флоріан Відер вважає, що головне його завдання – створити відчуття щастя і захвату в кожного, хто долучиться до Євробачення. «Я вже запланував використати деякі революційно нові напрацювання, але поки триматиму їх у секреті. Дизайн сцени Євробачення-2017 буде унікальним і відмінним від попередніх шоу. Міжнародний пісенний конкурс – це не тільки проект, який мене запалює, він також є творчим викликом, що дуже надихає мене, як дизайнера», – додав він.

Читайте за темою: Символом Євробачення 2017 може стати Петриківський розпис

Конкурс на творчу концепцію сцени пісенного конкурсу Національна телекомпанія України проводила з листопада. Після аналізу відповідного ринку послуг, до найкращих продакшн-дизайнерів були надіслані пропозиції взяти участь у відборі ідеї оформлення сцени Євробачення-2017.

Зрештою НТКУ отримала конкурсні роботи від чотирьох компаній: двох українських – «Zinteco» та «Artmax» і двох іноземних – «Wieder Design» та «Kuby Design». Це – професійні дизайнери, які мають багаторічний досвід технічного забезпечення різноманітних шоу. Головними критеріями відбору були унікальність та креативність ідеї оформлення сцени міжнародного пісенного конкурсу.

Як результат – команда Євробачення обрала найкращу концепцію сцени, яка максимально відповідатиме завданням конкурсу. Це рішення також було схвалено Європейською мовною спілкою (ЄМС).

Відповідна угода з компанією «Wieder Design» вже підписана. Сам дизайн сцени буде оприлюднено в лютому. Традиційно його презентація відбувається у рік проведення конкурсу.

Читайте за темою: Мер Стокгольма урочисто передасть ключі від Євробачення Києву

Також Національна телекомпанія Україна підписала всі необхідні договори з головною ареною Євробачення-2017 – Міжнародним виставковим центром. Роботи з будівництва сцени та трибун у залі МВЦ розпочнуться наприкінці березня 2017 року.

Нагадаємо, що участь у 62-му за ліком міжнародному пісенному конкурсі, який навесні 2017 року прийматиме столиця України, підтвердили 43 країни. Така рекордна кількість учасників за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Виконавчими продюсерами Євробачення-2017 затверджено Вікторію Романову та Олександра Харебіна. Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Коментарі закріті