Global Ukraine News

Українські «заручники» аеропорту міста Шарджа повернулись до Києва і вдячні дипломатам за допомогу

Більш ніж 100 українських туристів, які три доби чекали відправлення рейсу в аеропорту міста Шарджа в Об’єднаних Арабських Еміратах, повернулись додому.

Після проведених годин очікування на свій рейс, туристи – щасливі, що ситуація врешті вирішилась, і дуже вдячні МЗС України та безпосередньо Консулу України в Дубаї Олександру Балануці за допомогу.

«Дорогі мої друзі, товариші, колеги і просто небайдужі люді. Ми приземлилися на рідну землю, готові її цілувати. Те, що з нами сталося, варте сценарію до фільму жахів. Чотири доби без сну, в сидячому положенні, в повній невизначеності подальшої нашої долі. Скільки людей залишилося в Коломбо, Дубаї і, напевно, в цьому пеклі Шарджа. Тільки завдяки Вам, Вашій активності і небайдужості на нас звернули увагу. І маю Вам сказати, що дивовижна організованість допомогла нам вибратися з цього пекла. Інші сидять там уже більше 5 днів і сподіваються на волю Аллаха. В аеропорту, напевно, були всі народи світу, але тільки наші змогли домогтися переведення в комфортний зал, а не валялися на підлозі разом з іншими. Величезне спасибі нашому Консулу Олександру Балануці. П’ять годин він вів переговори з шейхом і вимолив для нас борт, на якому ми повернулися додому», – зазначають українці на сторінці в Facebook.

Читайте за темою: Українці в Еміратах організували справжню новорічну казку для малечі (Відео)

Нагадаємо, авіакомпанія Air Arabia скасувала рейси, внаслідок чого українські туристи провели майже три доби у аеропорту міста Шарджа. Основною причиною скасування рейсів представники авіакомпанії назвали складні погодні умови.

Коментарі закріті