Global Ukraine News

Австрія виділить фінансову допомогу  Донбасу

Голова Міністерства закордонних справ Австрії, очільник ОБСЄ Себастьян Курц повідомив у Twitter про виділення двох мільйонів євро на гуманітарну допомогу Донбасу. Про це повідомляє ZN.UA.

Участь у наданні допомоги жителям Донбасу прийме австрійська компанія Caritas Austria, яка з початку 20-го століття займається гуманітарними програмами у всьому світі. За словами пана Курца компанія надасть медичні послуги 1200 жителям регіону.

Австрія перейняла від Німеччини головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) у 2017 році. У понеділок, 2 січня, Голова МЗС Австрії Себастьян Курц і Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прибули з робочим візитом у Донецьку область, щоб обговорити стан імплементації Мінських угод та ситуацію в Донбасі. 3 січня міністри відвідали населені пункти Виноградне та Харчовик на лінії зіткнення, де діючий голова ОБСЄ мав можливість ознайомитися з руйнівними наслідками російської агресії у Донбасі.

Читати за темою: Як Папа Римський допомагає Донбасу

Курц також заявив, що СММ ОБСЄ буде розширювати зони свого контролю на всю територію Донбасу і контролювати в першу чергу припинення бойових дій, а головною метою для ОБСЄ в Україні є повний режим тиші, тобто мир на Донбасі. Другим завданням для ОБСЄ в країні Курц визначив поліпшення гуманітарної ситуації в зоні проведення АТО.

Коментарі закріті