Global Ukraine News

Google запустив віртуальний тур карпатськими церквами

18 квітня компанія “Google Україна” запустила віртуальний тур унікальними дерев’яними церквами Карпатського регіону, внесеними до світової спадщини ЮНЕСКО.Про це йдеться у повідомленні офіційного блогу компанії.

У партнерстві з Міністерством культури України оцифровано 8 дерев’яних церков регіону і створено спеціальний сайт Дерев’яні Церкви Карпатського Регіону“, де можна дізнатися більше про кожну з церков, а також прокласти до них маршрути на Google Картах. 3D-тури всіх цих церков є доступними і в режимі Street View на Картах Google.

Читайте за темою: Дерев’яні церкви – архітектурна спадщина України

“Віртуальний тур перенесе вас в саме серце Карпат і дасть можливість познайомитися з унікальною архітектурою стародавнього українського мистецтва, шедеврами європейського будівництва культурної спадщини ЮНЕСКО. За допомогою зручної навігації і голосового супроводу ви можете дізнатися цікаві факти про старовинні церкви в українському регіоні Карпат. Здійсніть свою віртуальну подорож по кожній з них і пориньте в атмосферу минулих століть завдяки технології віртуальної реальності. Завдяки 360 градусним панорамам ви можете не тільки оглянути будівлі церков зовні і погуляти по навколишній території, а й зайти всередину і помилуватися інтер’єром і старовинними іконами“, – зазначається на сайті компанії.

Читайте за темою: Покинуті українські церкви в Польщі (фоторепортаж)

На сайті “Дерев’яні церкви Карпатського Регіону України” можна зробити віртуальну екскурсію Церквою Вознесіння Господнього, Ясіня, Рахівський район, Закарпатська область; Церквою Зішестя Святого Духа, Потелич, Жовківський район, Львівська область; Церквою Зішестя Святого Духа, Рогатин, Івано-Франківська область; Церквою Пресвятої Трійці, Жовква, Львівська область; Церквою Різдва Пресвятої Богородиці, Нижній Вербіж, Коломийський район, Івано-Франківська область; Церквою Святого Архангела Михаїла, Ужок, Великоберезнянський район, Закарпатська область; Церквою Святого Юра, Дрогобич, Львівська область; Церквою Собору Пресвятої Богородиці (Святого Дмитра), Матків, Турківський район, Львівська область.

Поділитись

Коментарі закріті