Global Ukraine News

Романтик зі Львова змусив говорити українською весь світ

Українська мова — наймелодійніша і найбарвистіша у світі! Вона – багата, ніжна й ласкава, мудра, доброзичлива, глибокодумна, чиста, правдива та щира, а особливо коли нею говорить кохання!

Юрій Шивала організував незвичайне та найромантичніше освідчення для своєї дівчини. Він змусив людей з 31-єї країни світу, на усіх континентах, заговорити українською мовою для того, щоб розповісти наскільки сильне його кохання до неї!

Як розповідає хлопець, планувати освідчення почав практично у перші тижні знайомства. Шукав оригінальну ідею на просторах інтернету, проте повторюватись йому не хотілося, тому зрозумів, що потрібно придумати щось своє, неповторне.

Юрій живе у Львові, працює ведучим різноманітних заходів, є вокалістом музичного гурту «Хочу ЩЕ!» та громадсько-політичним діячем, а також дуже любить подорожувати. Оскільки Юра мандрівник і людина творча, то так йому і прийшла ідея: написати неймовірно красиве зізнання у коханні та попросити людей з 31-єї країни світу сказати його українською. Ще йому дуже хотілось залучити людей з усіх континентів, включаючи Антарктиду. Якраз вийти на контакт з полярниками було найважче, оскільки там існують деякі проблеми з інтернетом і переслати файл з відео можуть ті полярники, які покидають континент на ротацію.

«Ще він розказував, було весело вчити усіх говорити українською. Декому, як от польці, сербу, грузину це вдавалося легко, а декому, – ісландцю, ґренландці, тайці – не дуже. Він записував текст на диктофон, робив транскрипцію і надсилав необхідні файли усім учасникам проекту. Реалізовував ідею три місяці. Використовував свої контакти з подорожей, адже встиг побувати у 26 країнах світу. З монтажем відео йому допомагала відеоблоґер Тетяна Зубко. Саме освідчення з презентацією ролика відбувалося у Львові. Я пішла з нашою спільною подругою на каву і, нічого не підозрюючи, сиділа та розмовляла. Тут раптом офіціант попросив нас звернути увагу на екран і там почали транслювати відеоролик. Спочатку я не зрозуміла, що відбувається і лише на середині почала усвідомлювати, що замішана у тому, що відбувається. Далі з’явився Юра з квітами й каблучкою… освідчення, шок, сльози, моє «ТАК» і… продовження відео, де люди з усього світу радіють цій відповіді. Це – неймовірно, коли хтось робить такі подарунки. Я вірю у те, що такі неймовірні ідеї можуть приходити в голову лише тим людям, в серці яких оселилося кохання!», – ділиться враженнями, тепер вже дружина Юрія, Юлія Маслова.

[KGVID]https://global-ukraine-news.org/wp-content/uploads/2016/06/720.94mb-convert-video-online.com_.mp4[/KGVID]

Читати за темою:  Прикраси ужгородської журналістки покорили увесь світ (фоторепортаж)

Юлія також дуже творча та романтична особистість. Дівчина займається створенням декору для найрізноманітніших подій: від тематичних фотосетів до незвичних весіль. Проживши більшу частину життя в Одесі та зустрівши на початку року своє кохання, переїхала за ним до Львова.

Ось так кохання цієї молодої пари змусило говорити українською весь світ! GU

Коментарі закріті