Global Ukraine News

«ДримбаДаДзиґа» – надзвичайна енергетика сучасного українського гурту

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Сучасна українська музика вражає своїм різноманіттям та професіоналізмом: українські музичні проекти є частими учасниками закордонних фестивалів, їхні виступи збирають величезні зали прихильників. А все не лише через високу якійсть продукту, але й через щирість і надзвичайну енергетику виконавців. Саме таким гуртом є «ДримбаДаДзиґа», який зумів поєднати етнічну українську музику та сучасну, потужну енергетику.У 2006 році зібрався перший склад гурту, ідея створення якого та пошук музикантів належить Олександру Новіченку. На той час в Україні вже існували гурти, які працювали саме з українським фольклором, але група музикантів вирішила відтворити українську народну спадщину в яскравіших кольорах. Саме музиканти з різним баченням та музичними уподобаннями розпочали цей експеримент.

Назва групи стала поєднанням слів: «дримба», яка відображає етнічний бік гурту, та «дзиґа», яка розкриває суть музичного звучання, а музиканти  закріпили ті слова додатком «да». «ДримбаДаДзиґа» — це етнічні мотиви, сучасна музика в шаленому русі.

З 2007 року гурт виступає на різних міжнародних концертах в Україні та за кордоном, зокрема, «Країна мрій», «Славське Rock», «Підкамінь», «Трипільське коло», «Przystaneck Woodstock», «Piknik Reggae», «Україна-Грузія, два серця-одна душа!». А нещодавно гурт завітав аж у Дубаї (ОАЕ), де виступив на святкуванні Дня Незалежності України.Організаторами концерту «ДримбиДаДзиґи» в Дубаї виступила ініціатива Ukrainian Clubhouse (засновником є Наталія Лисенко), яка робить справді унікальні, цікаві, якісні та нові проекти, бере молоді гурти та не боїться ризикувати. А всі їхні починання – оригінальні проекти нової, сучасної культурної дипломатії.

Захід відвідало 150 осіб. Атмосфера під час виступу була надзвичайно драйвовою, а усі відвідувачі залишилися задоволеними.

«ДримбаДаДзиґа» стала великим відкриттям для нас, перевершила всі сподівання. Публіка просто шаленіла і викликала їх на біс, – розповідає Ізольда Горбильова, активістка української громади в Дубаї. – Цей концерт навіть потрапив на обкладинку газети GulfNews (головна газета Перської затоки – ред.). І це для нас – великий прорив».

Читайте за темою:  Увага! Конкурс від Global Ukraine News «Україні 25 – молода, незалежна, креативна та глобальна!!!»

Читати далі

1 2 3
Поділитись

Коментарі закріті