Global Ukraine News

У Будапешті відбувся різдвяний концерт українського квартету тенорів LeonVoci

Нещодавно у найбільшому католицькому храмі столиці Угорщини, базилиці Святого Іштвана, відбувся різдвяний концерт молодого українського квартету тенорів LeonVoci у супроводі Львівського симфонічного оркестру Ko. Leo Symphoniker. Про це повідомляє Uzhgorod.in.

Майстерні віртуози створювали своїм щирим виконанням «Felis Navidad», «Jingle bells», «Hallelujah», «Ave Mari», «The most wonderful time of the year», «Holly night», «Mary did you kno», «God bless us everyone», «Тешуть тесл», «Щедрик», «Тиха ніч» та інших різдвяних композицій українською надзвичайний святковий настрій. Присутніми були майже півтисячі глядачів – українці, угорці та гості Будапешта. Вдячна публіка аплодувала стоячи.

Читайте за темою: Хелен Міррен у блузці від українського дизайнера анонсувала вихід своєї нової стрічки

З вітальним словом виступили: головний організатор заходу, представник української меншини в Національних Зборах Угорщини Ярослава Хортяні та  Посол України в Угорщині Любов Непоп.

Варто зазначити, що це вже не перший виступ гурту в Угорщині. Гурт виступив на міжнародному оперному фестивалі у місті Мішкольц Bartók Plusz Operafesztivál у червні 2016, а також перед українською діаспорою в столиці країни. На обидвох концертах публіка приймала молодих хлопців з оваціями та захопленням, а в кінці концерту не хотіли відпускати зі сцени.

Коментарі закріті