Global Ukraine News

«Welcome to Ukraine»: чому потрібна промоція України за кордоном

Українська співачка та громадський діяч Руслана Лижичко запропонувала розпочати активну кампанію якісної промоції України за кордоном «Welcome to Ukraine», створення якої є важливим з огляду на проведення в Києві майбутнього пісенного конкурсу «Євробачення» та загального інтересу до України. Про це повідомляє Вголос.

«Не є важко об’єднати зусилля в цій ініціативі всім людям, які займаються промоушеном, креативом, творчими рішеннями, які мають яскраві промо-матеріали, цікаві ідеї і готові генерувати нові шляхи і нові рішення. До цієї кампанії можуть і мають долучитися інвестори, спонсори, меценати, в силах яких допомогти, протягнути руку, поділитися досвідом, долучитися, зробити цю кампанію максимально ефективною і якісною», – зазначає співачка у Facebook.

Читайте за темою: У Києві презентували радіостанцію з виключно українським мовленням

Вона наголошує, що подібна кампанія має бути організована і проведена не самотужки силами волонтерів і небайдужих, а на основі якісної командної роботи в межах всієї країни та величезної діаспори, з якісно проробленою стратегією і потужною ресурсною підтримкою. І додала, що вкрай важливо зрозуміти, наскільки ми залежимо від якісної промоції України за кордоном.

Коментарі закріті