Global Ukraine News

Українців у всіх країнах світу закликають долучитися до акції проти війни

У суботу, 21 січня 2017 року, анонсовано акцію проти війни в Україні під гаслом «Stop Putin’s War in Ukraine», яка відбудеться вже втретє. До акції запрошують долучитися українців у всіх куточках світу.

Серед заявлених міст на акцію: Берлін, Париж, Цюрих, Будапешт, Мілан, Прага, Афіни, Київ, Рига, Мадрид, Львів, Москва, Неаполь, Мюнхен, Франкфурт, Лісабон, Гаага, Відень і Остін, Техас, Гонконг та інші.

Читайте за темою: «Stop Putin’s War 2.0»: як це було (відео- та фоторепортаж)

Основними вимогами є :

  • Вивести усі іноземні окупаційні збройні формування, військову техніку, а також найманців з території України (включно з Кримом) під наглядом ОБСЄ. Роззброїти всі незаконні групи. Відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту, згідно з п.п.9-10 Мінських угод від 12.02.2015 р. і резолюції Генасамблеї ООН від 16.11.2016 р.
  • Збільшити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу, сім днів на тиждень, та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, тому що російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
  • Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб (включаючи українських полонених, військових та цивільних, що незаконно утримуються на територіях Криму, Донбасу і країни-агресора Росії) , а також громадян інших країн, які знаходяться під арештом за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями – згідно з п.6 Мінських угод від 12.02.2015 р.
  • Звільнити незаконно тимчасово окуповану країною-агресором Росією територію Криму і Севастополя, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 16.11.2016 р.

Коментарі закріті