Global Ukraine News

Україна є провідним локомотивом розробки програмного забезпечення в Європі

Автор: портал Ukraine Digital News

Незважаючи на недавні політичні турбулентності в Україні, ІТ сектор країни та її науково-дослідницькі можливості зростають з кожним роком на двозначне число. Починаючи з Cisco, і закінчуючи такими компаніями як Oracle, Rakuten, Samsungпонад 100 глобальних технічних фірм здійснюють науково-дослідницьку роботу в Україні, в той час як багато місцевих компаній ІТ-аутсорсингу різних типів і розмірів обслуговують зростаюче число клієнтів по всьому світу.
Прогнозується, що до 2020 року кількість програмістів досягне 200 тис., і український IT-сектор стимулюватиме розвиток середнього класу, який прагне до кращого життя в демократичній і не корумпованій країні. Це відображається в активній ролі багатьох представників ІТ галузі в країні, яка прагне реформ.

У партнерстві з провідними місцевими та міжнародними галузевими асоціаціями, портал Ukraine Digital News та партнер AVentures Capital випускає першу всеохоплюючу доповідь щодо українського ІТ-аутсорсингу та R&D потужностей програмного забезпечення.

На додачу до повного набору інформації, у тому числі докладного аналізу за сегментами галузі та регіонами, в цій доповіді на 210 сторінок описано захоплюючі випадки міжнародної співпраці у сфері R&D програмного забезпечення – наприклад, як відносно невелика компанія зі Східної України блискуче вирішила мобільні завдання віртуалізації, поставлені Південнокорейським дослідним інститутом, в той час як резонансні стартапи UK FinTech і Healthtech отримали промисловий і технологічний досвід в компанії зі Львова, в західній частині країни.

В дослідження також включені відгуки різних західних компаній, що користуються послугами українських програмістів, аналіз українських експертів щодо ключових світових тенденцій ринку. А в ексклюзивному інтерв’ю, Дмитро Шимків, колишній генеральний директор Microsoft Україна і в даний час заступник начальника Адміністрації Президента, ділиться своїми поглядами на поточні реформи та їх вплив на ІТ-індустрію.
Тим не менш, у доповіді відверто розкриваються усі питання. Кращі юристи брали участь у консультаціях з міжнародними компаніями про те, як захистити свої права інтелектуальної власності і уникнути помилок при складанні договорів з українськими колегами, у той час як Deloitte Ukraine зробила докладний звіт про сучасну систему оподаткування.

Неймовірно, але це правда, цей звіт переглянули або завантажити майже 23000 разів протягом 24 годин після його опублікування. Щоб завантажити безкоштовну копію, будь ласка, натисніть тут

Стаття розміщена з дозволом автора та сайту Ukraine Digital News

Поділитись

Коментарі закріті