Global Ukraine News

У пошуках геніїв: триває відбір учасників на наукову лабораторію Falling Walls Lab та конкурс науково обґрунтованих стартапів Falling Walls Venture

Рік тому в Україні вперше було проведено наукову конференцію у всесвітньо відомому форматі Falling Walls Lab. І вперше в історії нашої країни фіналісти конференції вибороли призові місця на Всесвітній конференції Falling Walls у Берліні, що свідчить про високий потенціал українських вчених та винахідників. Цього року всі охочі також мають можливість стати учасником другої Falling Walls Lab у Києві і презентувати свій винахід або ідею на весь світ. Конференція відбудеться 29 вересня 2016 року.

Falling Walls Lab Kyiv – це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв з усього світу. Ця лабораторія дає чудову можливість молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідні проекти та ініціативи. За 3 хвилини і за допомогою 3 слайдів презентації конкурсанти повинні представити свою ідею з будь-якої наукової дисципліни, громадської, виробничої або в бізнес-сфері.

Глобальна наукова конференція Falling Walls Conference була заснована 9 листопада 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини у Берліні. Гасло конференції: «Які стіни впадуть наступними?». «Стінами» було названо виклики та проблеми, що стоять перед людством.

Конференція Falling Walls відбувається восени кожного року у Берліні. Їй передують регіональні конференції, так звані Falling Walls Lab, в різних містах світу. Вони відіграють роль відбіркових турів, де студенти, аспіранти, кандидати наук, підприємці, молоді політики, новатори в галузі мистецтва, дизайну, програмування та інших прикладних спеціальностей, можуть представити свої ідеї, викласти наукові концепції або запропонувати новаторські методи вирішення різних проблем.

Переможець київської Falling Walls Lab отримає можливість відправитись до Берліну, де представить свою презентацію найвидатнішим науковцям. Три переможці берлінської Лабораторії Falling Walls ще раз відрекомендують свої ідеї на Falling Walls Conference для міжнародної аудиторії. Таким чином, кожний наступний тур відкриває все більш широкі перспективи.

Найбільш переконлива презентація буде обрана для участі у Falling Walls Finale, де буде представлена для нагородження стипендією  Kearney.

Вимоги до кандидатів:

– молодий геній;
– має бути носієм та генератором ідеї;
– вільно володіти англійською мовою;
– мати науково-дослідницькі роботи, ідеї та бізнес-моделі.

Подавати заявки можуть:

– студенти, які в даний час навчаються в університеті;
– якщо учасник закінчив університет зі ступенем бакалавра (BA), здобутим не більше, ніж 10 років тому;
– якщо учасник закінчив університет зі ступенем магістра (MA), здобутим  не більше, ніж 7 років тому;
– якщо учасник закінчив університет з докторським ступенем (PhD), здобутим  не більше, ніж 5 років тому;
– наукові співробітники з докторським ступенем.

Вітаються всі дисципліни, в тому числі: сільське господарство, медицина, природничі науки, економіка і філософія, гуманітарні науки.

Читати за темою: Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

Також цього року організатори розширюють кордони і пропонують для учасників ще більше можливостей. Вперше відбудеться міжнародний форум для видатних венчурних капіталістів, стратегічних інвесторів, науково обґрунтованих стартапів та лідерів громадської думки – Falling Walls Venture. Falling Walls Venture: там, де наука зустрічається з бізнесом.

Перший етап відбору на Falling Walls Venture відбудеться 29 вересня 2016 р. у Києві. Кожен учасник презентує свою проривну ідею або науковий проект, які мають комерційний потенціал. Презентація відбувається впродовж 5 хвилин, після чого триватиме двохвилинне обговорення (захист, дискусія). Міжнародне журі визначить переможця найбільш переконливої концепції, які будуть оцінюватися за трьома критеріями:

 • Фактор інноваційності: наявність інноваційного потенціалу, новаторська ідея, винахід, прорив, тощо;
 • Комерційний фактор: роль проекту на ринку, ринкова цінність;
 • Фактор впливу на соціальну сферу: чи може ця ідея/продукт/проект змінити життя значної частини населення.

Стартапи, що відповідають зазначеним вище критеріям, будуть відібрані на участь у Falling Walls Venture у Берліні 8-9 листопада 2016 р.

Вимоги до кандидатів:

 • бути носієм або генератором ідеї та засновником власного бізнесу;
 • мати наукові дослідження та публікації в престижних українських/міжнародних виданнях;
 • володіти англійською мовою на рівні Advanced;
 • брати участь у міжнародних дослідницьких програмах;
 • мати науковий ступінь;
 • бажано мати досвід роботи з іноземними компаніями у сфері, на базі якої проходить реалізація ідеї;
 • представити інноваційний продукт, з працюючим механізмом, який не потребує доопрацювання, та має комерційний потенціал;
 • мати бізнес-план;
 • компанія або ФОП повинна бути заснована до моменту проведення конференції;

Вітаються всі напрямки досліджень – від сфери інформаційно-комунікаційних технологій, урбаністики, інженерії, АПК, природничих наук, екології, медицини та техніки до гуманітарних та суміжних наук.

Falling Walls Venture є важливою платформою для демонстрації видатних наукових досліджень та підприємницького потенціалу. Учасники мають унікальну можливість розширити коло професійних зв’язків, знайти бізнес-партнерів, привернути увагу інвесторів зі всього світу та отримати шанс здобути звання «Науковий стартап 2016», а також виступити на Falling Walls Conference перед лідерами науки, промисловості та політики у Берліні.

Реєстрація триває до 31 серпня, зареєструватися можливо за посиланнями:
Falling Walls Lab Kyiv 2016 — http://falling-walls.com/lab/apply
Falling Walls Venture Kyiv 2016 — http://falling-walls.com/venture/apply
Участь у проекті є безкоштовною, жодних обмежень за віком чи статтю, фінансування здійснюється за рахунок Фонду Кличко та підтримки партнерів.

Захід проходитиме 29 вересня у КВЦ «Парковий», м. Київ.

 

Поділитись

Коментарі закріті