Global Ukraine News

Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

57-ма міжнародна математична олімпіада відбулася у Гонконгу з 5 по 15 липня, участь в якій взяли і українці: Нікіта Скибицький, Ярослав Ківва, Ольга Сіліна, Шон Нго Нгок Тхай, Антон Тригуб, Денис Пушкін. І серед учасників з більш ніж сотні країн, українські школярі завоювали дві срібні та чотири бронзові нагороди.

Срібло з міжнародного інтелектуального змагання вибороли кияни Денис Пушкін зі столичного ліцею «Наукова зміна» та Нікіта Скибицький, який навчається у ліцеї № 208. Бронзову нагороду Міжнародної математичної олімпіади здобули Ярослав Ківва, учень Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» та учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Ольга Сіліна і Шон Нго Нгок Тхай та Антон Тригуб, учень гімназії «Академія» м. Києва.

Юних математиків на змаганнях підтримували керівник команди Паньков Андрій Вікторович, старший науковий співробітник Інституту модернізації  змісту освіти та науковий керівник – Рубльов Богдан Владиславович, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, член Міжнародного журі олімпіади. А допомагали дітям в Гонконгу цікаво провести час, знайомили їх з містом активісти української громади (The Ukrainian Society of Hong Kong).

Активісти громади (Катерина Кардаш, Назар Табачишин, Іванна Вівчарук, Андрій Панков, Фред Гурков, Лариса Онищенко, Маріанна Гуркова, Оксана Смолійчук, Стас Грабовський, Тарас Локотко, Тетяна Мильнікова, Вікторія Іщук,  Женя Вінсент-Железняк) увесь час були разом з дітьми та підготували для них цікаву програму.

Читайте за темою: Українці – у списку топ-100 найкращих юних вчених

«Дітей ми зустрічали в аеропорту. В перший день діти відпочивали з дороги, а на другий пішли до великого розважального комплексу  Ocean park, де провели увесь день, адже сам комплекс є дуже великим і має безліч цікавих забав та атракціонів, – розповідає Катерина Кардаш, активістка української громади в Гонконзі. – Наступного дня наша активістка Оксана відвезла дітей на острів, де вони пробули півдня, а потім ми організували для них екскурсію в велику ІТ компанію Compare Global Group, де я працюю».

Читати далі

1 2 3
Поділитись

Коментарі закріті