Global Ukraine News

У старій друкарні Івано-Франківська відкриють культурний простір

В Івано-Франківську вчора розпочався масштабний фестиваль Porto Franco Gogolfest. Під час першого дня заходу відбулося відкриття DRUKARNYA, нової культурної арт-платформи. Її ініціатором є художниця і куратора Porto Franko Гогольfest Дар’я Кольцова. Вона наголошує на важливості уникнення замкнення платформи на одній особі та на забезпеченні її відкритості.

На 1 300 квадратних метрах створять унікальне місце для поєднання різних видів мистецтва. В приміщенні друкарні уже запрацювала експозиція, в якій поєднали роботи як франківських художників, так і художників з інших регіонів країни, а також закордонних митців.

В рамках фестивалю експозиція доповнюватиметься новими роботами. Так, в стінах друкарні відбудеться літературний перформанс Мирослава Лаюка «Воздух», а вже незабаром відкриється музей «Друкарня» присвячений літературному життю Франківська.

Читайте за темою: Знаменитий британець поверне Україні втрачені культурні скарби

DRUKARNYA стане не лише виставковим простором. Тут буде бібліотека, для якої видавництва «Родовід», «Основи» і «Видавництво Старого Лева» уже погодилися виділити свої книги про мистецтво і культуру.

Поділитись

Коментарі закріті