Global Ukraine News

Європарламентарі організували флешмоб на підтримку України

Флешмоб за участю європейських депутатів від різних держав та представників українських організацій і спільноти українців у Бельгії відбувся у середу в Європейському парламенті перед відкриттям пленарної сесії у Брюсселі. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Учасники заходу намагалися привернути увагу до війни в Україні, а найголовніше – не допустити того, чого прагне Росія: забуття Майдану й полеглих українців за свободу своєї держави і за європейські цінності, кажуть євродепутати.

Читайте за темою: Посол Великобританії доєдналася до українського флешмобу та кинула виклик Міністру закордонних справ

«Три роки минуло відтоді, як відбувся Майдан, і є небезпека того, що ці події можуть відійти у забуття. Це саме те, чого хоче Володимир Путін, у той час як окупація та війна в Україні тривають. Тож ми про це говоримо й заявляємо на повний голос: ніхто цього не забув, і наша боротьба за Україну триватиме, зокрема, шляхом от таких символічних заходів у Європарламенті та Євросоюзі», – сказав Пятрас Ауштрявічус, євродепутат від Литви, голова неформальної групи «Друзі європейської України», один з ініціаторів та організаторів флешмобу на підтримку України.

Бельгійський євродепутат Марк Демесмакер зазначив, що Україна повинна постійно залишатися в європейських пріоритетах.

Читайте за темою: Стартував міжнародний флешмоб «Global Shevchenko»

Європарламентар від Німеччини Ребекка Гармс минулого тижня відвідала Авдіївку та наголошує, що потрібно пам’ятати, що війна – не завершилася, а цей флешмоб – це той мінімум, який можна зробити для українських друзів, які протистоять подальшій окупації Росії.

Парламентарі також сподіваються, що наступний флешмоб буде більш радісним та стосуватиметься скасування віз для України.

Поділитись

Коментарі закріті