Global Ukraine News

V Global Ukrainians Forum: завдяки експатам Україна стала глобальною

Активною була дискусія, що розгорнулася навколо нового проекту мережі, Global Ukraine Business Hub, до якої долучилися Артем Яковенко, представник бренду Kseniyakovenko family art, один з перших тридцяти українських брендів, які будуть представлені на платформі глобальних українців, представники Укрпошти Юлія Павленко та ТПП Геннадій Болдирь, представник Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Тарас Демкура та Михайло Петруняк, президент Іспано-Української Торгової палати. Учасники дискусії погодилися, що українці створюють справді креативні продукти, які можуть вразити іноземну публіку, а Global Ukraine Business Hub – інструмент з надзвичайним потенціалом, який дасть не просто вихід на нові ринки, але й формуватиме в іноземців розуміння того, що Україна справді – #CreativeNation.

Спікери освітньої панелі ділилися з учасниками Форуму особливостями функціонування нових освітніх інструментів, які допоможуть покращити освіту в Україні: Alumni Fund Ukraine, GoGlobal, проекти Brain Basket Foundation, центр Про.Світ та EdEra. Світлана Лукасевич, співзасновниця Alumni Fund Ukraine / БО «Фонд Випускників України» (Швейцарія – Україна), підкреслила, що «існує величезна мережа успішних українців в світі, які хочуть допомагати освітнім закладам в Україні, а освіта – саме та сфера, де потрібно в першу чергу робити зміни».

На останній панелі «Культурна дипломатія та бренд України: досвід мережі Global Ukrainians» активісти з Австрії, Польщі, Йорданії, ПАР, Франції, Португалії ділилися досвідом щодо просування сучасної та традиційної культури. Найгострішими питаннями для будь-яких культурних ініціатив за кордоном є залучення іноземної публіки та фінансування, учасники даної дискусії спробували спільно знайти рішення для цих проблем.

Олександра Саєнко з Австрії, ініціаторка українського фестивалю U-stream, підкреслила, що «правильні локації, добрий аналіз іноземної публіки, вибір справді якісних українських проектів – ось рецепт успіху для культурних українських ініціатив». Проведення виступів українських митців за участі відомих представників країни перебування радять Наталка Панченко та Дзвінка Качур. Допоможе також і платформа #MyGlobalUkrainians, яка дозволить обмінюватися досвідом та знаходити нові рішення для спільних викликів.

Читайте за темою: Як Україна Відень очаровувала, або Ефективний брендинг нації через приватні ініціативи

Форум закінчився обранням стратегічних органів мережі Global Ukrainians, до правління долучились представники 40 організацій, які підтримали Хартію мережі Global Ukrainians.

Запропонована модель управління передбачає ротаційне лідерство та координацію (для того, щоб кожен учасник зміг себе реалізувати (в комітетах та в проектних робочих групах), та розвивати свої компетенції, за допомогою однодумців, яких можна знайти в мережі), горизонтальні відносини, гнучка структура якої дозволяє уникнути недоліки класичних пірамідальних бюрократичних структур.

Промоція іміджу України у світі та ментальна модернізація країни – основні цілі мережі Global Ukrianians до яких Ви також можете доєднатись.

Контакти:

[email protected] / [email protected]

+380687968455 / +33651423259 (WhatsApp / Viber / Telegram)

Фотоальбом події доступний за посиланням: https://global-ukraine-news.org/mediya-2/

Окрему подяку висловлюємо Фонду «Відродження» за надану підтримку для розробки технічної бази платформи #MyGlobalUkrainians та допомогу під час найбільш критичних ситуацій. Ми щиро цінуємо наше співробітництво та надіємося на його подальше розширення. GU

1 2 3
Поділитись

Коментарі закріті