Global Ukraine News

V Global Ukrainians Forum: завдяки експатам Україна стала глобальною

Активісти мережі Global Ukrainians, осередки якої діють у понад 70-ти країнах світу, ділилися з учасниками особливостями своєї діяльності:

 • українці Йорданії мають нагороду від йорданської королеви та перекладають українські пісні арабською мовою;
 • українці ПАР планують організувати економічний форум;
 • українці Австрії провели неймовірний мегауспішний фестиваль української культури у Відні та діляться досвідом брендингу України;
 • українці Польщі проводять і наукові, і культурні, і інформаційні заходи та показують Україну через звичайних людей;
 • українці Кіпру пишаються тим, що в місцевих готелях запрацював перший український телеканал;
 • українці Ізраїлю активно допомагають українським стартапам та засновують венчурний фонд.

Надзвичайну атмосферу Форуму створювали музиканти, яких по праву можна назвати культурними послами України в світі – скрипаль, маестро Святослав Кондратюк та бандуристка Ольга Буга.

Другий день Форуму складався з чотирьох панелей, присвячених бізнесу, ІТ технологіям та венчурним фондам, освіті та культурі, а також з прикінцевого обговорення щодо майбутнього розвитку мережі Global Ukrainians.

 • Global Ukrainians – Venture Platform. Залучення інвестицій, нові венчурні стратегії. Розбудова венчурної платформи мережі, для залучення інвестицій та для розвитку нових венчурних стратегій.
 • Global Ukraine Business Hub. Просування українських брендів на глобальному рівні, презентація конкретних інструментів та алгоритмів роботи інтерактивної комунікаційної онлайн бізнес платформи Global Ukraine Business Hub для динамічного просування українських брендів на глобальному рівні.
 • Global Ukrainians – Education Platform. Нова освіта: знання, формат, синергія. Про необхідну синергію серед найкращих інноваційних проектів освітньої платформи мережі, що об’єднає українських вчених та успішних українців з усього світу.
 • Культурна дипломатія та бренд України: досвід мережі Global Ukrainians.
 • Голосування за правління та Хартію мережі Глобал Юкрейніанс. Інституціоналізація мережі Global Ukrainians.

«Україна – startup nation, – переконаний Андрій Колодюк, голова Наглядової Ради UVCA, оскільки українці розвивали стартап-екосистему самостійно. – Наші завдання зараз: зробити Україну технологічно цікавою для іноземців та поширювати досвід українців, які працюють по світу, та залучити їх до розвитку українського технологічного ринку».

Анна Жарова, співзасновник ГО «Ізраїльські друзі України», генеральний директор ізраїльсько-українського альянсу, менеджер з розвитку в NEO.VC (Ізраїль) підкреслила: «Global Ukrainians є унікальним інструментом для просування українських стартапів за кордоном, адже вони, як ніхто інший, знають всі особливості того, як функціонує бізнес у тій чи іншій країні».

Читайте за темою: Презентація V Форуму Global Ukrainians у Києві: “Українські бренди ставимо в тренди, #Ukraine #CreativeNation”

До активних дій та правильного застосування ресурсу «українці світу» закликав і Євген Уткін, засновник і президент hi-tech холдингу KM Core. Цікавим у плані погляду на Україну зі сторони іноземних інвесторів був виступ Ейтана Каца, спеціального гостя з Ізраїлю, CEO and co-founder of Neo.vc (Israel): «Я втретє відвідую Україну за кілька місяців і мені подобається те, що я тут бачу. Люди розуміють, що вони можуть створювати власні компанії, засновувати стартапи та бути успішними».

Читати далі

1 2 3
Поділитись

Коментарі закріті